Találatok száma: 1 Megjelenítve: 1 - 1
1
Kettős BMW-győzelem a Design Trophy 2015 választáson

2015. április 13.
Lélegzetelállító és jövőbe mutató formai megoldásai okán két BMW modellt is kategóriája legmutatósabb képviselőjének választottak meg az Auto Zeitung német szaklap olvasói.

Amíg az elegánsan sportos BMW 4-es Gran Coupé a „limuzinok / kombik / egyterűek“ kategóriában diadalmaskodott, addig az izgalmasan merész formanyelvezetű BMW 2-es Cabrio a „kompakt“ kategória aranyérmét nyerte el. Sőt mi több, az ötajtós MINI, a BMW M3/M4 sportmodell és a BMW X6 is dobogós helyen végzett a kisautók, a sportautók és az SUV modellek kategóriájában.

A Design Trophy 2015 nívós elismeréseit az Auto Zeitung magazin és a www.autozeitung.de weboldal olvasói ítélték oda az autóipar legújabb képviselőinek minden egyes kategóriában. A díjjal rendre a legesztétikusabb modellt tüntetik ki az olvasók, akik közül idén több mint 22 ezren adták le voksaikat. A győzteseket öt kategóriában hirdették ki.

Az elmúlt évek során a BMW Group kiemelkedő minőségű formai megoldásait kivétel nélkül díjakkal ismerte el az Auto Zeitung olvasóközönsége. Tavaly például a teljesen elektromos hajtáslánccal szerelt BMW i3, a BMW i8 plug-in hibrid sportautó és a BMW 2-es Coupé dizájnját is aranyéremmel jutalmazták az olvasók.

Kulcsszavak: bmw, BMW 2-es, BMW 2-es Cabrio, BMW 4-es, design, díj, i3, i8

Formatervezési díjat nyert az új Kia Sorento Formatervezési díjat nyert az új Kia Sorento Az olvasók választása alapján „A 2019-es Év Összkerékhajtású Autója” szavazás tíz kategóriájából négyben végzett Audi modell az él Az olvasók választása alapján „A 2019-es Év Összkerékhajtású Autója” szavazás tíz kategóriájából négyben végzett Audi modell az él Magyarországon is bemutatkozott a vadonatúj BMW X2-es Magyarországon is bemutatkozott a vadonatúj BMW X2-es Kettős BMW-győzelem a Design Trophy 2015 választáson Új BMW kerékpárok kicsiknek, nagyoknak Újabb tekintélyes díjat nyert a Lexus LC Újabb tekintélyes díjat nyert a Lexus LC